Agencja Eventowa Magenta Group świadczy usługi w zakresie organizacji i obsługi imprez.

EVENTY

Zajmujemy się kompleksową aranżacją różnorodnych przedsięwzięć eventowych, zarówno skierowanych do klientów biznesowych, jak i instytucjonalnych. Realizujemy także zlecenia dla klientów indywidualnych.

Z pasją i profesjonalizmem podchodzimy do każdej imprezy – Dzielimy się radością!

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy QUESTTREKKING – nowy rodzaj eventów outdoorowych.

Specjalizujemy się w organizacji takich wydarzeń jak: imprezy firmowe indoorowe i plenerowe (imprezy integracyjne, team building, gry miejskie i gry terenowe, eventy tematyczne, eko warsztaty). Z przyjemnością realizujemy przedsięwzięcia edukacyjno – rozrywkowe skierowane do dzieci i młodzieży. Dodatkowo proponujemy możliwość uatrakcyjnienia dowolnego wydarzenia pokazami różnorodnych form tańca. Wykwalifikowani i utytułowani tancerze mogą poprowadzić krótki kurs, animacje taneczne dla gości lub mały konkurs tańca.

Oferujemy także możliwość obsługi różnorodnych imprez od strony animacyjnej. Współpracujemy wyłącznie z animatorami posiadającymi stosowne certyfikaty i potwierdzone doświadczenie w pracy z dziećmi.

SZKOLENIA

Działamy również w obszarze szkoleń – realizujemy autorskie szkolenia „Animator Eventowy” i „Animator Zabaw dla Dzieci” o specjalnościach Face Painting (Malowanie Twarzy) i Modelowanie Balonów. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce szkolącą w zakresie tych dwóch modułów. Wyznaczamy nowe standardy w kształceniu animatorów. Dotychczas z usług szkoleniowych firmy Magenta Group skorzystały firmy branży turystycznej, eventowej i zajmującej się animacjami dla dzieci. Jeśli zależy Państwu na wiedzy i praktycznych umiejętnościach, wysokiej jakości szkolenia i kompetentnych trenerach – zapraszamy do współpracy!

Firma Magenta Group widnieje w ogólnopolskim Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.12/00136/2012, nadanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Każde szkolenie organizowane przez naszą firmę kończy się wydaniem stosownego Certyfikatu (zaświadczenia) informującego przyszłego pracodawcę o nabyciu przez uczestnika kursu konkretnej wiedzy i umiejętności. Zaświadczenie jest potwierdzeniem udziału w szkoleniu i jest respektowane przez pracodawców.

Już wkrótce zapraszamy na nasze NOWE SZKOLENIA!

ORGANIZACJA IMPREZ DLA DZIECI oraz WYNAJEM ANIMATORÓW – impreza firmowa, piknik, festyn, Dzień Dziecka, Mikołajki, urodziny dziecka, opieka nad dziećmi podczas wesela

W Magenta Group wierzymy, że każda ważna chwila w życiu to wydarzenie,  które powinno zyskać właściwą oprawę. Doceniamy fakt, że obdarzyli nas Państwo swoim zaufaniem i chcą Państwo świętować właśnie z nami, dlatego zawsze dbamy o najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.

Doskonale wiemy, że najmłodsi Klienci są najbardziej wymagający, dlatego każda organizowana przez nas impreza jest przygotowana w najdrobniejszych szczegółach. Nasze animacje dziecięce to „radość dopięta na ostatni guzik”!
Magenta Group – Dzielimy się radością!

www.urodzinykrakow.pl

Zapraszamy do współpracy!Magenta Group Agencja Eventowa

www.magentagroup.pl