Kontakt

Ilustracja kontaktu

Email: biuro@magentagroup.pl

Telefon: 604 94 81 18

https://www.animatorkurs.pl

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

W celu uzyskania szczegółowych informacji  na temat szkolenia lub rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub/i mailowy.

Dane do przelewu:
MAGENTA GROUP
ul. Kanadyjska 54
32-087 Zielonki

Numer konta bankowego:
36 1140 2017 0000 4102 1285 3230

www.magentagroup.pl

www.urodzinykrakow.pl

www.gramiejska.eu

ZAPISY

Aby zapisać się na kurs wyślij nam swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail, a następnie dokonaj wpłaty za szkolenie w formie przelewu – zostaniesz wpisany na listę uczestników i otrzymasz mailem wszystkie niezbędne informacje dotyczące kursu.
Liczba miejsc jest ograniczona, zatem warto zapisać się już dziś.

Ostateczne listy uczestników są zamykane na 7 dni przed datą rozpoczęcia kursu (chyba, że przy kursie napisane jest inaczej). Jeśli chcesz zapisać się po tym terminie, skontaktuj się z nami telefonicznie – dopiszemy Cię, jeśli będą wolne miejsca.

Zdobądź nowy zawód – zostań animatorem zabaw dziecięcych lub animatorem eventowym!!!

W przypadku nieobecności na Kursie/Warsztatach (pomimo rezerwacji miejsca i dokonania wpłaty), nie zwracamy kosztów szkolenia. Można je odbyć w innym terminie – po uprzednim uzgodnieniu z firmą Magenta Group.

Jesteśmy również na Facebooku:

https://www.facebook.com/grupa.magenta

PRACA W ANIMACJI z Magenta Group, stanowisko ANIMATOR urodzin/imprez firmowych i plenerowych:

wszystkie osoby zainteresowanie współpracą z naszą firmą proszone są o przesyłanie CV drogą mailową do tworzonej przez nas bazy animatorów. Prosimy o podanie stopnia zaawansowania następujących umiejętnościach animacyjnych: malowanie twarzy (Face Painting), skręcanie balonów, zabawy z chustą animacyjną, fire show, żonglerka, taniec, śpiew i inne. Pracuj z nami!