Kurs Animatora

Miesiąc: marzec 2012

Nowe terminy warsztatów

Zapraszamy!

Nowe terminy warsztatów Modelowania Balonów 22 kwietnia 2012 – szczegóły w zakładce warsztaty.

W zakładce terminy pojawiły się nowe pozycje na miesiąc kwiecień – SERDECZNIE zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się na warsztaty.

Kolejne udane szkolenie

Nasi Kursanci wykazali się ogromną kreatywnością i zapałem w tworzeniu balonowych zwierzaków. Jesteśmy z Was dumni 🙂 Mamy nadzieje, że nabyte umiejętności okażą się pomocne w pracy animatora. Przypominamy o możliwości współpracy z Agencją Eventową Magenta Group (CV prosimy przesyłać TUTAJ).

Jednocześnie informujemy, że dla uczestników warsztatów z 18.03 istnieje możliwość potrenowania swoich umiejętności w zakresie modelowania balonów na kolejnych warsztatach 22.04.2012 – wstęp od 2 bloku, sama praktyka, w PROMOCYJNYCH CENACH.

Chętnych zapraszamy do kontaktu!

Kursanci skręcający balony 18.03.2012

Warsztaty modelowania balonów 18.03.2012

Balonowe kreacje - Modelowanie Balonów -szkolenie KrakówInformację dotyczące warsztatów modelowania balonów 18.03.2012

Miejsce spotkania:

ul. Pomorska 7/1 (budynek OSK „Jola”)
32-039 KRAKÓW

Czas: 11:30 – 3x45min (osoby które nie uiściły opłaty w terminie lub mają do odebrania darmowe wejściówki proszeni są o przybycie o 5-10 wcześniej).

Jeśli życzą sobie Państwo rachunek imienny proszę o informację z danymi (będą wystawiane na dzień przed imprezą). Po zakończonym szkoleniu otrzymają Państwo certyfikaty oraz materiały szkoleniowe. Wszystkie wytworzone przez siebie zwierzaki będzie można zabrać ze sobą.

Oparte na WordPress & Theme by Anders Norén